Mechanika

Oferujemy kompleksowy montaże, relokacje, remonty linii technologicznych w przemyśle stalowym

Zacznij współpracę z nami

Prosimy o kontakt. Odpowiemy w ciągu 1-2 dni roboczych. Możesz też do nas zadzwonić.

Jak możemy pomóc?

Jako firma specjalizująca się w montażu linii produkcyjnych, zajmujemy się kompleksową realizacją projektów związanych z instalacją i uruchomieniem systemów w przemyśle metalurgicznym. Nasza działalność obejmuje projektowanie, dostarczanie sprzętu, montaż i uruchomienie elemntów linii metalurgicznych, a także szkolenie personelu i serwis. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy z różnorodnymi materiałami i w różnych warunkach przemysłowych, co pozwala nam dostosować się do specyficznych wymagań każdego klienta. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, które zwiększają efektywność produkcyjną i optymalizują procesy produkcyjne dla naszych klientów.

Dostawa i montaż urządzeń
Uruchamianie linii produkcyjnych
Modernizacja i rozbudowa istniejących linii

Dostarczanie najwyższej jakości sprzętu i komponentów. Współpracuję z renomowanymi dostawcami, aby moje linie walcownicze były wyposażone w najnowocześniejsze technologie.

Precyzyjny montaż i instalacja. Nasza ekipa składa się z doświadczonych specjalistów, którzy dbają o każdy detal, by urządzenia działały bezawaryjnie i efektywnie zarówno w branży mechanicznej jak i w automatyce

aktualizacja technologiczna oraz rozbudowa linii walcowniczych w celu zwiększenia ich wydajności, jakości produkcji lub dostosowania do nowych wymagań produkcyjnych.